CPCONGRES-HOQUEI Esports Barcelona Barcelona
CPCONGRES-HOQUEI Esports Barcelona Barcelona
CPCONGRES-HOQUEI Esports Barcelona Barcelona
CPCONGRES-HOQUEI Esports Barcelona Barcelona

El Club Patí Congrés està format per dues seccions (hoquei patins i patinatge artístic) i el dirigeix una junta directiva general, formada pels següents membres:


Presidenta:
 Cristina Clota

Vicepresidenta: Mar Compte (presidenta secció patinatge)

Vicepresident: Àngel Martínez (president secció hoquei)

Secretari:
José Barranco (patinatge)

Tresorer: Òscar Layunta (hoquei)

Vocals:
 Enric Mirabet, Marta Montoya i Carles Gallén (hoquei), José Lachica, Blai Lliso i Javier Artús (patinatge)


** Empleats Generals Club:
Conserje:
Manolo García.
Secretaria:
Marisa Picañol

La Junta de la Secció d´Hoquei està formada per pares, mares i professionals del Club que formen l´equip que vetlla per portar a terme tota l´activitat diaria i extraordinaria de la Secció d´Hoquei. Cada una de les dues Seccions del Club reporta a la Cristina Clota com a Presidenta de tot el Club.


Composició Junta de la Secció d´Hoquei
  

President Secció: Àngel Martínez

Director Tècnic Esportiu: Toni Ventura

Coordinadors: Víctor Cruz (Escola i Iniciació), Fèlix Ayorinde (Formació esportiva), Dani Setién (Rendiment esportiu), August de Nòbregas (1r equip)

Comissió Àrea Esportiva (CAE): Xavi Perpinyà (responsable), Carles González, Txetxu Rodríguez, Albert Gimeno, Ferran Cussó, Sergi Muñoz, Marc Marsiñach, Xavi Lladó

Delegada Federativa: Lola Domene.

Responsable Àrea Comunicació: Carles Gallén i Jaume Ferrer.

Responsable Àrea Social: Enric Mirabet.

Responsable Àrea Logística: Marisa Picañol i Angel Martínez.

Responsable Àrea Económica: Òscar Layunta. 

Responsable Àrea Iniciació: Marta Montoya. 



Escola:Víctor Cruz (Entrenador), David Vallverdú (Entrenador), Jordi Martínez (ajudant)
Iniciació A: Marc Tapounet-Victor Cruz
Iniciació B: Marc Marsinyach
Prebenjamí  C: Arnau Lobo - Victor Cruz
Prebenjamí B: Victor Cruz
Prebenjamí A: David Vallverdú
Benjamí B: Sergi Muñoz
Benjamí A: Lluís Miravitlles.
Aleví C: Marc Grau.
Aleví B: Oriol Palomeras 
Aleví A: Fèlix Ayorinde
Infantil B: Txetxu Rodriguez
Infantil A:Victor Cruz 
Fem -16: Toni  Ventura
Juvenil A: Joan Burló 
Juvenil B: Juanjo Gómez
Júnior: Fèlix Ayorinde
2ª Catalana: Daniel Setién.
1ª Catalana: Daniel Setién
1ª Nacional Catalana: August de Nòbregas 
Preparador Físic: Joan Mateu.
Tecnificació Porters: Paco González, Carlos García.
Tecnificació Iniciació, Prebenjamins i Benjamins: Víctor Cruz, 
Tecnificació Alevins:
Iniciació  B: Xavier Calle
Iniciació A: Paco Martinez
Prebenjamí B
: Marta Montoya
Prebenjamí A: Fermí Calle.
Benjamí B: Pep Lachica
Benjamí A: Xavier Benito
Aleví C: Merche Brun
Aleví B: Albert Gimeno
Aleví A: Francesc Gea
Infantil B: Masi Martinez 
Infantil A: Oscar Layunta
Fem-16 : Manel Gomez
Juvenil B: Carme Martínez 
Juvenil A: David Ferrer
2a Catalana: Enric Mirabet i altres
1a Catalana : Jordi Escribà -Enric Mirabet
1a Nacional Catalana: Jaume Ferrer - Miquel Calvache